Hakkımızda

 

           Bilardo sporları camiasına 1991 yılında katılmış olup bilgi, birikim ve tecrübemizi ve doğru satış politikası ile mutlu müşteri anlayışlarımızı harmanlayarak 2007 yılında Elit Bilardo markasını oluşturduk.

          2007 yılından buyana Bilardo Malzemeleri ve aksesuarları ile yetinmeyerek her geçen gün hızla büyümeye devam ederek ürün yelpazemizi geniş ne nitelikli tutmaya özen gösterdik.

            Başlıca ürün grupları’ mız; Bilardo Masası, Bilardo Malzemeleri ve Aksesuarları dışında; Masa Futbolu ( Langırt ), Air Hokey, Masa Tenisi, Tavla, Satranç ve Oyun kağıtl’arı gibi bir çok geniş ürün yelpazesine sahiptir.

              Çalışmış olduğumuz ve satışını yapmış olduğumuz ürünler dünya çapında marka bilinirliği yüksek ve kaliteli markaların yetkili satış merkezidir.

Başlıca çalıştığımız markalar;

  • Zeki Bilardo
  • Platin Bilardo
  • Longoni
  • Adam
  • Buffalo
  • Eurasia
  • Astral

Misyonumuz;

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile Kurumlara ve bireylere; kullanım kolaylığı ön planda ileri teknoloji alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak.

Vizyonumuz ;

Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknoloji altyapısı ve küresel ortakları ile Türkiye’nin en büyük Bilardo Sporları şirketlerinden biri olmak.

Değerlerimiz;

Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz.

Müşteri Memnuniyeti;

Müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz. Bu davranış biçimi, en iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

 

Verimlilik;

Yapılması gereken işlerin pek çok, zamanın ise göreceli olarak daha az olduğu günümüz dünyasında, kişisel verimin yüksek olması şüphesiz başarıyı getiren en büyük etkenlerden biridir. Dış hayatında en iyi verim, ancak kişinin sürekli öğrenmesine, kendisini geliştirmesine, doğru araçları, doğru şekilde, doğru zamanda kullanabilmesine ve etkin ve esnek çalışma yöntemlerini benimseyebilmesine bağlı. Buna paralel olarak çalışanlarımızın kendini sürekli yenilemesi ve müşterilerimize daha verimli olabilmesi açısından personel eğitimlerini temel bir değer olarak benimsiyoruz.    
  

Çalışan Mutluluğu ;

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirilebilmeleri için gerekli koşulları yaratır, ekip ruhu ile ortak hedeflere koşan yetkin çalışanlar oluştururuz ve yaratılan değerleri onların mutluluğunu göz önüne alarak, ayrım gözetmeksizin adaletli olarak dağıtmayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

Kalite Odaklılık;

Kuruluşumuzun sürdürülebilir büyümesi ve yarattığı ekonomik değeri artırabilmesi için en önemli başarı unsuru olarak, verimliliği ve rekabet gücünü yükseltme gereğine, rekabette lider olmak için kalite , yenilik ve değişimin önemine inanıyor, sürekli gelişmeyi ve Mükemmel olmayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

Sorumluluk;

 

Sorumluluk, bireyin “Geleceğin daha iyi olması için ben de bir şeyler yapabilirim” düşüncesiyle; olanaklarını, zamanını, emeğini, bilgi ve birikimini, kişisel veya toplumsal bir amaç için ortaya koyabilmesidir.   Sorumluluğun en önemli göstergesi ise kişinin içsel motivasyona sahip olması ve kendiliğinden harekete geçmesi. Bireysel sorumluluğa sahip kişilerin bulunduğu bir toplulukta, topluluğun hedeflerine odaklanmış ve bu doğrultuda inisiyatif alan bireyler, gelişim ve ilerlemenin temel dinamiğini oluşturur. Şirket olarak müşterilerimize karşı sorumlu olduğumuzu temel bir değer olarak benimsiyoruz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR